Zapraszamy do udziału w kursach otwartych!

Analiza sprawozdań finansowych, Konsultant HR - modelowanie i ocena kompetencji, Poprawna polszczyzna: zagadnienia gramatyczne, Poprawna polszczyzna: redakcja tekstu oraz praktyczna stylistyka, Poprawna polszczyzna: ortografia i interpunkcja, Psychologia coachingu - techniki skutecznej pracy z klientem, Trener biznesu - metody i narzędzia pracy, WIRTUALNY REJS Szkoły pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego - oto kursy otwarte, które będą prowadzone w semestrze zimowym 2015/2016. Serdecznie zapraszamy na nie wszystkich, którzy:

  • pragną podwyższyć swoje kompetencje zawodowe,
  • chcą pogłębić wiedzę związaną z hobby
  • lub po prostu spróbować czegoś nowego:)

Wiek, wykształcenie czy miejsce zamieszkania nie mają znaczenia. Kursy są całkowicie zdalne, więc możesz brać w nich udział kiedy chcesz i gdzie chcesz, a do udziału w kursie potrzebujesz tylko podstawowych umiejętności komputerowych. O wysoką jakość merytoryczną zajęć dbają eksperci związani z Uniwersytetem Warszawskim, a ukończenie każdego kursu honorowane jest certyfikatem wystawianym przez naszą Uczelnię. Lista kursów oraz informacje o zapisach znajdują się >>tutaj<< (nabór zakończony).

Aby zapisać się na kurs, należy założyć konto na naszej platformie. Zachęcamy do udziału, a w razie pytań prosimy o kontakt: k.staszak@uw.edu.pl