Jubileusz Uniwersytetu Warszawskiego

Rok akademicki 2015/2016 jest szczególny na Uniwersytecie Warszawskim – Uczelnia świętuje swoje dwusetne urodziny. Z tej okazji przez 12 miesięcy będzie można skorzystać z wielu ciekawych propozycji przygotowanych z okazji Jubileuszu.

Także COME UW włączyło się w przygotowanie tego całorocznego uczelnianego święta. We współpracy z Zespołem Organizacyjnym Obchody Jubileuszu 200-lecia UW, COME UW zaprojektowało stronę http://uw200.uw.edu.pl/ dedykowaną temu wydarzeniu. Zachęcamy do zapoznania się z programem obchodów dostępnym na ww. stronie oraz włączenie się w to wspólne świętowanie osób związanych z Uniwersytetem, ale również wszystkich mieszkańców Warszawy.

Cieszymy się, że możemy współtworzyć Jubileusz UW. Wspieramy w tym inne jednostki uczelniane, jednocześnie organizując samodzielne projekty. Będą to m.in. warsztaty prezentujące zastosowanie platformy Moodle w nauczaniu i uczeniu się oraz testy poziomujące on-line, dzięki którym będzie można sprawdzić swoją znajomość z sześciu języków obcych. Szczegóły tych wydarzeń udostępnimy niebawem.
Koordynatorzy Jubileuszu naszej jednostki:

Anna Barbasiewicz, a.barbasiewicz@uw.edu.pl
Paweł Kozłowski, pawel.kozlowski@uw.edu.pl