Odkryj UW! – świętowanie 200-lecia UW w pełni

„Odkryj UW” – pod tym hasłem, przez dwa czerwcowe weekendy, będzie można doświadczyć, czym na co dzień żyje i jakimi dziedzinami zajmuje się Uniwersytet Warszawski. Czas spędzony w gmachach UW przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 to:

- ponad 60 wieczornych wykładów i debat w dniu 4 czerwca prowadzonych przez naukowców dziedzin humanistycznych (harmonogram na: https://uw200.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2016/03/Program_sobota.pdf),

- całodniowy piknik w postaci wiosek tematycznych, występów, warsztatów, spacerów w dniu 5 czerwca (harmonogram na: https://uw200.uw.edu.pl/wp-content/uploads/2016/06/Program_niedziela.pdf).

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się weekend pod znakiem odkrywania naszej Uczelni w Kampusie Ochota przy ul. Żwirki i Wigury oraz Banacha w dniach 18-19 czerwca. Tym razem o program zadbają wydziały wszystkich kierunków ścisłych. Spotkacie tam także i nas – COME UW. Na terenie ochockiego Kampusu szukajcie mini-studia nagrań, gdzie wszyscy chętni będą mogli uwiecznić życzenia dla Uniwersytetu Warszawskiego z okazji jego dwusetnych urodzin.

Szczegółowy harmonogram dla weekendu w dniach 18-19 czerwca będzie dostępny niebawem na stronie: https://uw200.uw.edu.pl/pl/