Szkoła Edukacji - studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w Szkole Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego przeznaczone dla absolwentów matematyki i filologii polskiej. Są to bezpłatne, dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli matematyki i języka polskiego. Multimedia i technologie edukacyjne zapewnia w Szkole Edukacji COME UW.

Słuchaczami studiów mogą zostać nie tylko osoby, które właśnie odebrały dyplom, lecz także początkujący nauczyciele i ci, którzy dotychczas pracowali w innych zawodach lub powracają na rynek pracy. Możliwe jest również łączenie zajęć w Szkole Edukacji ze studiami doktoranckimi.

Studia prowadzone są w trybie dziennym. Ich integralną częścią są codzienne praktyki w szkołach, na różnych szczeblach edukacji oraz zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim. Każdy student będzie pod indywidualną opieką tutora – nauczyciela akademickiego prowadzącego zajęcia w Szkole Edukacji. Poza tym, podczas zajęć w szkole, studentowi będzie towarzyszyć mentor – nauczyciel języka polskiego lub matematyki.

Więcej informacji o studiach: szkolaedukacji.pl

Rekrutacja na studia trwa do 11 sierpnia: szkolaedukacji.pl/rekrutacja

Dla słuchaczy studiów przygotowano też ciekawy program stypendialny: szkolaedukacji.pl/program-stypendialny

Logo Szkoły Edukacji

Zapisz