Uczniowie z Chin przygotowują się do studiów na UW: Foundation Year For Social Studies, Humanities or Science

10 października 2016 rozpoczął się kolejny ciekawy projekt, w którym COME UW ma przyjemność brać udział. Jest nim Foundation Year For Social Studies, Humanities or Science, przeznaczony dla absolwentów szkół średnich z zagranicy, którzy chcieliby rozpocząć studia na Uniwersytecie Warszawskim bądź innej polskiej uczelni w roku akademickim 2017/18. Przyszli studenci z Chin spędzą w Warszawie 9 miesięcy, rozwijając umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (dla chętnych przewidziana jest także nauka języka polskiego), biorąc udział w seminariach prowadzonych przez specjalistów z wybranych obszarów zainteresowania i korzystając z polskich dóbr kultury. Program szkolenia jest tak skonstruowany, aby wprowadzenie do studiów, liczące w sumie aż 600 godzin, jak najlepiej przygotowało naszych przyszłych studentów do podjęcia nauki na wymarzonym kierunku nauczania.

COME UW, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu merytorycznym i technicznym e-zajęć z języków obcych, w ramach ww. programu wsparło Szkołę Języków Obcych UW w opracowaniu dwóch kursów języka angielskiego. Kursy te prowadzone będą w roku akademickim 2016/2017 przez wykładowców SzJO UW stacjonarnie oraz zdalnie – na platformie COME.

Więcej o programie:

http://rekrutacja.uw.edu.pl/en/index.php/foundation-year-for-social-studies-humanities-or-science-at-the-university-of-warsaw/

http://www.rekrutacja.uw.edu.pl/files/pdf/FOUNDATION_YEAR_Social.pdf