Relacja ze spotkania informacyjnego dla pracowników „E-learning na UW”

Zdjęcie ze spotkania "E-learning na UW"

We wtorek 13 grudnia zainaugurowaliśmy cykl spotkań o nauczaniu na odległość, dedykowanych pracownikom Uniwersytetu Warszawskiego. Pierwsze spotkanie miało charakter informacyjny i miało na celu zaprezentowanie oferty naszej jednostki i możliwości współpracy z nami. Udział w spotkaniu wzięło kilkadziesiąt osób z różnych jednostek UW.

Od prawie 18 lat wspieramy na UW dydaktykę akademicką oraz upowszechniamy możliwości wykorzystania nowych technologii w nauczaniu i uczeniu się. Proponujemy wykorzystanie ogólnouniwersyteckiej platformy e-learningowej, która umożliwia prowadzenie zajęć częściowo zdalnie lub całkowicie przez Internet. Oferujemy także wsparcie graficzne i multimedialne, zarówno do zajęć prowadzonych na naszej platformie, jak i stacjonarnie – w sali. Udzielamy się także przy różnego typu projektach uniwersyteckich (np. Fundusz Innowacji Dydaktycznych) i zewnętrznych – wszędzie tam, gdzie występuje część zdalna lub potrzebne jest opracowanie multimediów.

Już planujemy kolejne przedsięwzięcia tego typu: praktyczne warsztaty, dyskusje, spotkania tematyczne. Mamy nadzieję, że przyniosą dużo nowych pomysłów i wspólnych inicjatyw :). Jednocześnie nieustannie proponujemy Państwu indywidualne szkolenia z wykorzystania ogólnouniwersyteckiej platformy z elementami metodyki prowadzenia e-zajęć. Wszystkie spotkania i szkolenia prowadzimy dla pracowników UW bezpłatnie.

 

Zapisz

Zapisz