Testy poziomujące z 6 języków obcych ponownie dostępne na platformie Kampus

Ekran laptopa, na którym widać chmurki ze zwrotem "dzień dobry" w różnych językach obcych.

Do 20 lutego 2018 roku na ogólnouniwersyteckiej platformie Kampus dostępne będą testy poziomujące z 6 języków obcych: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego. Testy dedykowane są studentkom i studentom UW, którzy po raz pierwszy w toku studiów chcieliby zapisać się na lektoraty z ww. języków. Testy są obowiązkowe, co oznacza, że dopiero po ich wypełnieniu oraz migracji wyników z platformy do USOSa, uruchomi się możliwość zapisów na wybrany lektorat.

Aby przystąpić do testu poziomującego należy najpierw zalogować się na platformę Kampus dokładnie tak samo, jak w przypadku logowania do systemu USOS, a więc swoim numerem PESEL i hasłem usosowym. Inne formy logowania się na platformę spowodują, że po wykonaniu testu jego wynik nie migruje do USOSa. Jeśli już jesteś zalogowany/zalogowana – możesz uruchomić test z interesującego Cię języka (link u dołu strony). Nie musisz się spieszyć – na jego wypełnienie masz 60 minut. Pamiętaj jednak, aby nie zamykać testu przed zatwierdzeniem odpowiedzi, bowiem nie będziesz mógł/mogła ponownie do niego wrócić.

Szerzej o testach poziomujących napisaliśmy bezpośrednio na platformie – zachęcamy do uważnej lektury! Jeśli pojawiają się dodatkowe pytania prosimy o kontakt z nami, pisząc na testy-poziom@uw.edu.pl

Bezpośredni link do testów poziomujących jest tutaj.