12 MARCA 2018, GODZ. 10.00-12.30

FORMULARZ REJESTRACYJNY - spotkanie „POROZMAWIAJMY O PRZYSZŁEJ USTAWIE”

12 MARCA 2018, GODZ. 10.00-12.30 Lokalizacja:
Wydział Zarządzania, ul. Szturmowa 1/3, sala A221

Celem rejestracji na moderowane spotkanie dyskusyjne dedykowane społeczności poniższych wydziałów/jednostek:

• Wydział Nauk Ekonomicznych
  • Wydział Psychologii
  • Wydział Zarządzania
  • Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji
  • Digital Economy Lab
  • Instytut Studiów Społecznych im. prof. Roberta Zajonca

proszę o uzupełnienie poniższego formularza:

Klauzula informacyjna: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Warszawski, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa; \ Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji spotkań dyskusyjnych pn. „Porozmawiajmy o przyszłej ustawie”; \ Pani/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom \ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia i poprawiania. \ Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.
Klauzula zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do organizacji przez Uniwersytet Warszawski spotkań dyskusyjnych z cyklu „Porozmawiajmy o przyszłej ustawie” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).