Konferencja Uniwersytet Wirtualny VU'19 - zapraszamy do rejestracji i zgłaszania referatów

Logo konferencji

Zapraszamy na 19. konferencję „Uniwersytet Wirtualny: model, narzędzia, praktyka”, która odbędzie się w dniach 11−12 czerwca 2019 r. na Uniwersytecie Warszawskim. To coroczne wydarzenie skupia czołowych specjalistów z dziedziny e-learningu, cyfrowej dydaktyki, nowych narzędzi i technologii dla edukacji. Organizowane jest cyklicznie przez cztery wiodące warszawskie uczelnie: Uniwersytet Warszawski, Politechnikę Warszawską, Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych oraz Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego.

Gospodarzem tegorocznej VU’19 jest Uniwersytet Warszawski reprezentowany przez Centrum Kompetencji Cyfrowych. Partnerem merytorycznym konferencji jest Polskie Towarzystwo Naukowe Edukacji Internetowej (PTNEI).

Dwudniowa konferencja VU19’ stanowi doskonałą okazję, by zapoznać się z najnowszymi trendami w obszarze nauczania i uczenia się, dyskutować o roli uczelni wyższych w zmieniającym się, coraz bardziej scyfryzowanym świecie, a także poznać nowe, praktycznie rozwiązania i narzędzia wspierające e-learning, humanistykę cyfrową oraz politykę otwartości uczelni.

Zapraszamy do zgłaszania referatów i rejestracji na konferencję!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia tutaj.