Nowe materiały językowe na platformie Kampus

Na ogólnouniwersyteckiej platformie Kampus wprowadziliśmy właśnie nowe materiały do e-kursu przygotowującego do egzaminu certyfikacyjnego z języka angielskiego na poziomie B2. Kurs został wzbogacony o materiały ćwiczeniowe (wraz z wyjaśnieniami poprawnych odpowiedzi!) dotyczące dwóch części egzaminu: użycia języka oraz rozumienia ze słuchu.

E-kursy przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych na UW (angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego) zostały opracowane we współpracy z Radą Koordynacyjną ds. Certyfikacji Biegłości Językowej. Są doskonałym wsparciem dla osób chcących zapoznać się ze organizacją, strukturą i przykładową treścią egzaminu. Znaleźć je można tutaj.

Zachęcamy do skorzystania z nich wszystkich studentów UW, którzy mają za sobą dwa lata nauki na lektoratach stacjonarnych i internetowych i chcieliby uzyskać Certyfikat Biegłości Językowej.

Jeszcze tylko do 27 sierpnia br. trwa rejestracja na egzaminy certyfikacyjne w sesji jesiennej. Szczegóły dotyczące zasad przystąpienia do egzaminów znajdą Państwo na stronie Rady.