Witamy na UW – garść informacji dla studentek oraz studentów I roku

Miło nam powitać studentki i studentów pierwszego roku, rozpoczynających swoją edukacyjną drogę na UW. Aby ten dobry początek ułatwić, podajemy poniżej kilka wskazówek nt. e-zajęć na platformie Kampus, których Centrum Kompetencji Cyfrowych UW (CKC UW) jest administratorem.

BHP i szkolenie biblioteczne on-line

Po pierwsze, studentki i studenci I roku muszą zaliczyć szkolenie biblioteczne oraz BHP. Można to zrobić stacjonarnie lub przez Internet na platformie Kampus. W tym celu należy zalogować się na platformę swoim kontem usosowym (pesel i hasło do USOSa). Wyżej wymienione zajęcia znajdziecie pod zakładką „Szkolenia dla studentów UW”  na stronie głównej platformy.

Obowiązkowy test poziomujący

Po drugie, osoby rejestrujące się po raz pierwszy na przedmioty z języków: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego i włoskiego, muszą rozwiązać na platformie test poziomujący (dostępny pod zakładką „Kursy językowe i testy poziomujące”). Jego wynik pomoże Ci w dopasowaniu do właściwej zaawansowaniem grupy lektoratowej. W razie potrzeby, w sprawach technicznych związanych z testami poziomującymi, możesz się skontaktować z nami pisząc na: testy-poziom@uw.edu.pl. Ważne: testy poziomujące są dostępne do 22 października br.

Więcej informacji…

Pakiet informacji na temat poruszania się na UW (także wirtualnie) znajdziecie w przewodniku „1. rok na UW”. W przypadku ogólnych pytań dotyczących platformy piszcie do nas na: ckc@uw.edu.pl.

Życzymy udanej i owocnej nauki!