Konferencja „E-learning Fusion”: 15-16.04.2020

Logo konferencji

Szukasz odpowiedzi na pytanie jak skutecznie uczyć? Chcesz się dowiedzieć jak wygląda nowoczesne oblicze e-learningu? Przyjdź na konferencję E-Learning Fusion ELF20którą objęliśmy patronatem merytorycznym.

V edycja konferencji poświęcona jest m.in tematyce cyfrowych strategii nauczania, Learning Experience Platform (LXP), immersyjnym szkoleniom VR, cyfrowej transformacji L&D, narządziom e-learningowym, analityce danych i obejmuje 3 bloki tematyczne:

  • Technologie szkoleniowe (Learning Technologies), 
  • Strategie szkoleniowe (Learning Strategies) 
  • E-learning Salon (case studies)

Wśród prelegentów m.in:

Barbara Thomson z UK powie o skutecznej cyfrowej transformacji uczenia się

Nick Shackelton-Jones z UK, autor „How people learn”, zaproponuje koncepcję „odejścia” od myślenia „kursami” do myślenia o zasobach szkoleniowych

Harold Jarche z Kanady opowie o budowaniu organizacji uczącej się i social learning

Peter Manniche Riber z Norwegii z case study z Novo Nordisk podzieli się doświadczeniem z wdrożenia Learning Experience Platform (LXP)

Anthony Wurth z Holandii, autor „The 7 Principles of Reinforcement”, były Judoka Olimpijczyk przedstawi sposoby wzmacniania efektów szkoleniowych 

Marta Machalska z Polski, autor „Digital Learning: od e-learning do dzielenia się wiedzą” opowie o immersyjnych szkoleniach dzięki Virtual Reality.

Organizatorem Konferencji jest Digital Learning Centre. ELF20 odbędzie się 15-16 kwietnia br. w Warszawie. W imieniu organizatorów, zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!