Rejestracja na szkolenia z prowadzenia zajęć na platformie Kampus - poziom zaawansowany

Szkolenia zaawansowane

Centrum Kompetencji Cyfrowych UW organizuje cykliczne szkolenia on-line dla pracowników naukowo-dydaktycznych UW w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP). W kwietniu kontynuujemy szkolenia z różnych aspektów prowadzenia zajęć zdalnych na platformie Kampus, dla osób, które pierwsze kroki na tej platformie mają już za sobą. Uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób dzielić studentów na zespoły robocze i jak wykorzystywać dostępne narzędzia platformy do wspólnej pracy i komunikacji, jak dobrze ustawić dziennik ocen albo jak tworzyć zasoby interaktywne z wykorzystaniem narzędzi dostępnych na Kampusie.

Zapisy na szkolenia odbywają się na platformie Kampus-pracownik, konieczne będzie zalogowanie się swoim kontem CAS (nr PESEL i hasło jak do USOS).

Rejestracja na wszystkie terminy kwietniowe otwiera się 7.04.2021. Liczba miejsc w grupach szkoleniowych jest ograniczona.

Harmonogram:

  • 13.04.2021 Ocenianie i dziennik ocen na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane

  • 20.04.2021 Narzędzia i organizacja pracy w grupach na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane

  • 22.04.2021 Ocenianie i dziennik ocen na platformie Kampus: szkolenie zaawansowane

  • 27.04.2021 Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych na platformie Kampus: narzędzia H5P i Lekcja - szkolenie zaawansowane

  • 29.04.2021 Tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych na platformie Kampus: narzędzia H5P i Lekcja - szkolenie zaawansowane

Szczegółowe instrukcje zapisu i program umieściliśmy w opisach szkoleń. Prosimy o zwrócenie uwagi na konieczność wypełnienia dokumentów związanych z uczestnictwem w programie ZIP.

Kolejne szkolenia będą sukcesywnie organizowane do końca roku akademickiego. 

Zapraszamy!